Terapia logopedyczna

Logopeda, neurologopeda mgr Karolina Spałek. Diagnoza i terapia logopedyczna dzieci z wadami wymowy. Zajęcia z wczesnej nauki czytania.

Nauka Czytania

Nauka Czytania

Wczesna nauka czytania to zajęcia dla dzieci nawet w trzecim roku życia! Skorzystaj z propozycji zajęć w oparciu o metodę symultaniczno-sekwencyjną prof. Jagody Cieszyńskiej. 

Zajęcia wczesnej nauki czytania to dobra zabawa połączona z nauką. Podczas zajęć rozwijamy pamięć i koncentrację, stymulujemy rozwój poznawczy i motoryczny, zwracamy uwagę na sposób i jakość komunikacji. To doskonała okazja do osiągnięcia wielu sukcesów i przygotowanie do przyjemnego startu w szkole, a także możliwość zbudowania silnej pozycji jako dziecka czytającego jeszcze na etapie przedszkolnym. 

W czasie zajęć Turboczytania uruchamiamy u dzieci mechanizmy lewopółkulowe, odpowiedzialne między innymi za naukę czytania i pisania. Zajęcia są również profilaktyką dysleksji. W czasie cyklu zajęć dzieci świetnie się bawią: grają w gry, rywalizują, wykonują ćwiczenia ruchowe, a efektem jest umiejętność czytania. 

Jeśli Twoje dziecko zna litery, ale nie wie, co z nimi zrobić, te zajęcia są dla niego! 

Dzieci łączą sylaby w słowa, które czytają ze zrozumieniem! Program opiera się o metodę sylabową, która jest intuicyjnym sposobem czytania u dzieci. Dzięki zajęciom dzieci idą do zerówki lub pierwszej klasy, wyposażone w technikę sprawnego czytania. 


Aktualnych terminów zajęć grupowych szukaj w naszych aktualnościach: logopedyczna.slask.pl/aktualnosci/

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy: 

Przewiń na górę