Terapia logopedyczna

Logopeda, neurologopeda mgr Karolina Spałek. Diagnoza i terapia logopedyczna dzieci z wadami wymowy. Zajęcia z wczesnej nauki czytania.

Metody pracy

Uważam, że bariery są wyłącznie w głowie, dlatego łączę pracę w stacjonarnym gabinecie w Tarnowskich Górach oraz pracę online, z czego korzystają Polacy z różnych zakątków świata. Stawiam na komunikację, zarówno z dorosłym, jak i z dzieckiem. Każdy jest dla mnie partnerem komunikacyjnym. Dbam o to, aby  wszystkie informacje, które ode mnie usłyszysz, były rzetelne i zrozumiałe. Wkładam wiele energii i pracy w to, aby każde spotkanie zawierało odpowiedzi na Twoje pytania: jaki dokładnie mam problem? jak konkretnie mogę go rozwiązać? w jaki sposób zaplanować pracę, aby terapia była skuteczna? co mogę zrobić, aby ułatwić życie sobie i swoim bliskim? 

Jeśli, jako rodzic, chcesz, aby Twoje dziecko komunikowało się bez żadnych utrudnień, aby osiągało sukcesy w szkole, nawiązywało nowe znajomości bez ośmieszania się przed rówieśnikami ze względu na wady wymowy – mogę w tym pomóc. 

Jeśli, jako dorosły, chcesz osiągać sukcesy zawodowe jako dobry mówca, który panuje nad swoim głosem; jeśli chcesz, aby ludzie traktowali poważnie to, co mówisz; a może chcesz, aby twój głos brzmiał bardziej seksownie – mogę w tym pomóc. 

Wierzę w to, że wspólne, konsekwentne działania pozwalają na zmianę nawyków, a w konsekwencji zmienianie się. Moim marzeniem jest świat, w którym każdy – mały i duży człowiek – ma głos, w którym może świadomie wyrażać swoje zdanie – bez barier, bez problemów, bez trudności. Dążę do tego, aby ta wizja się spełniła: regularnie szkolę się z zakresu nowoczesnych rozwiązań i technik w terapii logopedycznej, dzieląc się praktyczną wiedzą z innymi logopedami podczas prowadzenia autorskich warsztatów, a także budując zespół wyszkolonych specjalistów-logopedów.

Przewiń na górę