Terapia logopedyczna

Logopeda, neurologopeda mgr Karolina Spałek. Diagnoza i terapia logopedyczna dzieci z wadami wymowy. Zajęcia z wczesnej nauki czytania.

Logopeda dla dorosłych

Świadomi ludzie wiedzą, że aby osiągać sukces w życiu prywatnym i zawodowym, muszą komunikować się bez przeszkód.
Osoby, które zajmują ważne stanowiska w firmach wiedzą, że płynna wymowa, bez zacięć i blokad, spowoduje lepsze wyniki w zakresie komunikacji z pracownikami i partnerami biznesowymi.
Nauczyciele, którzy mają aspiracje wielu lat pracy wiedzą, że powinni zadbać o struny głosowe.
Rodzice, którzy chcą być wzorem dla swoich dzieci w zakresie mówienia, sami powinni cechować się nie tylko logicznym i poprawnym tworzeniem wypowiedzi, ale również nienaganną wymową.

Nasze doświadczenie pokazuje, że osoby, które pracują nad swoją wymową, są bardziej pewne siebie, chętniej zabierają głos, częściej wypowiadają się w towarzystwie i mają mniejszy opór z występowaniem publicznie, co przyczynia się do osiągania przez nich sukcesów w budowaniu relacji w towarzystwie, w rodzinie, w pracy.

Jeśli masz świadomość, że Twoim problemem jest niepłynność w mówieniu, wada wymowy, niewłaściwa dykcja, sterowanie głosem, pomożemy Ci z nim!

Nasi specjaliści zajmą się diagnozą problemu, aby następnie dopasować do Twoich potrzeb indywidualny program. Dzięki wskazówkom do pracy będziesz mógł codziennie trenować i kształtować właściwe nawyki związane z mówieniem. Zależy nam na tym, aby Twój głos i mowa były w pełni wykorzystywane w każdej potrzebnej do tego sytuacji: w domu, w pracy, na spotkaniach towarzyskich.

Zajęcia prowadzimy również online!

Logopeda-dla-doroslych
Logopeda dla dorosłych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Przewiń na górę